Detailing

Detailing to je precizní a důkladné čištění interiéru a především exteriéru vozu. V rámci péče o exteriér vozu provádíme i renovace a drobné opravy laku, přípravu laku před voskováním, voskování a konzervaci laku vosky, sealanty a nanokosmetikou. Používáme především kosmetiku Meguiars, Swisswax, 3M.

Detailing interiér

Důkladné vyčištění a ošetření interiéru.

Péče o kožený interiér kvalitní autokosmetikou, aby kůže měla i po vyčištění a ošetření stejný barevný odstín a vlastnosti jako když byla nová. Pomocí extraktoru se odstraní nečistoty, skvrny na textiliích, kobercích a čalounění interiéru. Veškeré plastové, gumové a umělé části jsou vyčištěny a ošetřeny s ohledem na zachování originálního vzhledu a vlastností těchto materiálů. Dřevěné doplňky v interiéru také vyžadují zvláštní péči. Pro dlouhodobou ochranu a jemný lesk jsou vyčištěny a následně ošetřeny speciálním voskem.

Interiér se celý důkladně vyluxuje, štětečky se vyčistí průduchy klimatizace a středový panel. V případě potřeby lze vyčistit i stropnici vozu. Na závěr se interiér provoní a dezinfikuje.

Na tento program používáme kosmetiku Swissvax nebo Meguiars.

Cena od 4.990 CZK vč. DPH (podle rozsahu znečištění a velikosti vozidla).

Detailing exteriér

Tvrdý vosk

Tento program je ideálně navržen pro nové a zánovní vozy, aby byl exteriér vozu zakonzervován v tom nejlepším stavu a na co nejdelší dobu. Balíček zahrnuje mytí karoserie, rámů dveří, litých kol, ošetření těsnění, odstranění hmyzu, dekontaminace laku pomocí Claye, aplikace leštěnky, která je prvním krokem před samotným voskováním karoserie, ruční masáž laku tvrdým voskem, buď vosk karnaubský nebo syntetický, dle posouzení. Speciálním voskem ošetříme litá kola a okna nano povlakem.

Cena od 3.490 CZK vč. DPH

Detailing renovace:

Balíček zaměřený na odstranění drobných vad a defektů laku, jako jsou hologramy, lehké škrábance a hlubší rýhy, matný lak a jiné poškození, které vznikají každodenním užíváním vozu a jeho nesprávnou údržbou. Jako konzervaci laku po renovaci používáme syntetický nebo karnaubský vosk. Strojní leštění provádíme třemi fázemi leštění elektrickou leštičkou s leštícími kotouči a brusnými pastami.

Cena od 4.990 CZK vč. DPH (podle velikosti, stavu a stáří vozidla).

Balíček zahrnuje umytí vozidla a důkladnou přípravu karoserie, čištění karoserie a dekontaminaci laku pomocí claye, umytí zádveří a rámů dveří, mytí litých kol, aplikaci polish (první krok před leštěním), leštění karoserie třemi fázemi, zaretušování poškozených částí laku, mytí karoserie po leštění, vysušení a na konec ruční masáž laku voskem jako konzervaci laku.

Detailing Keramika

Balíček zaměřený na aplikaci speciálního nanopovlaku, keramické politury na lak vozidla. Mytí vozidla, důkladné čištění laku, dekontaminaci laku pomocí claye, vysušení karoserie. U starších laků doporučujeme před aplikací nanokosmetiky provést Renovaci laku nebo přeleštění laku. Po té, co je lak vozu důkladně připraven, provedeme aplikaci nanokosmetiky. Používáme nanokosmetiku značky GYEON nebo Gtechniq. Nanopovlak, sklokeramická politura zvyšuje tvrdost laku, což činí lak velmi odolný, proti poškrábání, kyselinám, UV záření, solím, chemikáliím, zvyšuje otěruvzdornost a další. Nanopovlak poskytuje ochranu laku minimálně 1-2 roky, podle počtu aplikovaných vrstev.

Nanokosmetiku lze aplikovat i na skla a kola.

Cena od 9.990 CZK vč. DPH (podle velikosti a stavu vozidla)

Swisswax Exclusive Carnauba pro matné laky

Na matné laky se nesmí používat žádná běžná leštidla, vosky, odstraňovače hmyzu nebo houbičky na hmyz. Na matné laky používáme speciální ošetřující prostředky, aby se zachoval matný vzhled povrchu. Opaque je speciální vosk pro všechny systémy matných laků vč. matných fólií. Obsahuje 40% čistého Carnaubského vosku prvního stupně bělosti, vytváří působivou ochranu před otisky prstů, špínou, skvrn od vody a hmyzu.

Balíček obsahuje: mytí karoserie, mytí litých kol, mytí zádveří a rámů dveří, čištění karoserie speciálními přípravky Swissvax určenými výhradně pro matné laky a ruční masáž laku voskem Swissvax Opaque pro matné laky.

Cena od 5.000 CZK vč. DPH (podle velikosti a stavu vozidla).

Pikatec vosk

Nanokosmetika Pikatec je speciálně vyvinuta a vyrobena z nanočástic o velikosti do 30nm ( nm - nanometr je miliardtina metru), které jsou pomocí vhodného rozpouštědla trvale rozptýleny v kapalném prostředí kosmetické emulze. Tyto pevné částice obsahují oxid křemíku, který zvyšuje odpudivost kapalin na povrchu i odolnost proti mechanickému opotřebení či poškození, proti chemikáliím, solím, kyselinám, UV záření, vysokým teplotám, mrazu atd.

Balíček obsahuje mytí karoserie, mytí kol, rámů dveří, zádveří, čištění laku pomocí clay, dekontaminace laku, aplikace nanokosmetiky Pikatec vč. aplikace nanokosmetiky na okna.

Cena od 4.490 CZK vč. DPH za jednu vrstvu, každá další vrstva 1.000 CZK navíc (dle velikosti a stavu vozidla) u starších laků doporučujeme před aplikací provést renovaci laku.

Pikatec Ceramic cena od 6.490 CZK vč. DPH

Pikatec Diamond cena od 8.490 CZK vč. DPH

rucnimyti-pojistenivozidel@email.cz | +420 543 247 887, +420 777 718 525
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace