Čištění a tepování autosedaček

Na čistotě rejstříku trestů záleží většině lidí. Ale dbáte také na čistotu uvnitř vašeho automobilu? Měli byste. Život je pak prostě jednodušší.

Opláchnout auto zvenku, to většina z nás ještě zvládne i sama. Ale vnitřek vozu je už trochu jiné kafe, takovou očistu je lepší nechat na profesionálech. Tým TopMytí se tohoto procesu ujme za vás a budete mít zase na chvíli klid.

Vysátí/luxování interiéru

Výkonnými vysavači odstraníme veškerý prach a hrubší nečistoty z očalouněného interiéru, do čehož jsou zahrnuty sedačky, čalouněné výplně dveří, podlaha a zavazadlový prostor, včetně podlahových koberečků a gum.

Tepování interiéru

Provádí se následně po vysávání pomocí profesionálního tepovacího stroje, za použití speciálního přípravku, kterým se vlhkou cestou odstraňují zbytky prachu, nečistoty, zašlá špína a skvrny z čalounění. Na požádání zákazníka provedeme i tepování stropu interiéru.

Čištění a ošetření plastů interiéru

Nejprve speciálním přípravkem zbavíme plastové části interiéru od prachu, mastnoty a jiných nečistot a následně je ošetříme přípravkem na oživení plastů, které obsahují vonnou přísadu.

Ošetření kožených sedaček a čalounění

Kožená sedadla a ostatní části potažené kůží se jemně ale pečlivě očistí, aby na povrchu nezůstal prach a nečistoty. Po oschnutí se do kůže vetře speciální přípravek na přírodní bázi, který se do ní vpije, ošetří ji, zvláční a oživí vzhled. Přípravek sám o sobě není mastný, takže sedadla nemohou znečistit oděv. Po pár minutách se všechny kožené části otřou speciálním hadříkem na kůži pro případ, že by se v některých místech celá vrstva naneseného přípravku nevpila do kůže. Používáním tohoto přípravku se zabrání stárnutí kůže, a tím i jejímu praskání.

topmyticz@gmail.com | +420 777 718 525
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace