Čištění interiérů auta

Tepování aut, hloubkové čištění sedadel, klepání hlavových opěrek, hloubkové čištění podlah, stropu, tapacír dveří, zavazadlového prostoru, čištění koberečků, tepování, čištění sloupků dveří, čištění znečištěných sloupků čelního skla, zadního skla, tepování a vysávání úložného prostoru a množství dalších úkonů , které najdete popsané v ceníku.

V případě, že při tepování není extrakční stroj úspěšný, přecházíme na využití silnějších přípravků na rozklad nečistoty a znečištěné místo opakovaně drhneme kartáčem abychom uvolnili všechny nečistoty. Následně po uvolnění nečistot se opět hloubkově vyčistí, respektive propláchne a vysaje extrakčním přístrojem. 

Výkonnými vysavači odstraníme veškerý prach a hrubší nečistoty z očalouněného interiéru, do čehož jsou zahrnuty sedačky, čalouněné výplně dveří, podlaha a zavazadlový prostor, včetně podlahových koberečků a gum.

Tepování interiérů aut

Provádí se následně po luxování pomocí tepovacího stroje, za použití spec. nepěnivého přípravku, kterým se vlhkou cestou odstraňují zbytky prachu, nečistoty, zašlá špína a skvrny z čalounění. Na požádání zákazníka provedeme i tepování stropu interiéru.

Ošetření kožených sedadel

Kožená sedadla a ostatní části potažené kůží se jemně, ale pečlivě očistí, aby na povrchu nezůstal prach a nečistoty. Po oschnutí se do kůže vetře speciální přípravek na přírodní bázi, který se do ní vpije, ošetří ji, zvláční a oživí vzhled.

Přípravek sám o sobě není mastný, takže sedadla nemohou znečistit oděv. Po asi 15 minutách se všechny kožené části otřou speciálním hadříkem pro případ, že by se v některých místech celá vrstva naneseného přípravku nevpila do kůže. Používáním tohoto přípravku se zabrání stárnutí kůže, a tím i jejímu praskání.

topmyticz@gmail.com | +420 777 718 525
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace