Auto detailing

Auto detailing to je precizní a důkladné čištění interiéru a především exteriéru vozu. V rámci péče o exteriér vozu provádíme i renovace a drobné opravy laku, přípravu laku před voskováním, voskování a konzervaci laku vosky, sealanty a nanokosmetikou. Používáme především kosmetiku Meguiars, Swisswax, 3M.

 

Naší snahou je dodat vozidlu maximální možnou úpravu. Auto detailing je o důkladné péči a výstavním vzhledu vozidla. Kromě vylepšení celkového vzhledu pomáhá detailing zachovat prodejní cenu vozu. Klientům nabízíme komplexní škálu detailingových služeb od precizního mytí a čištění přes korekturu laku, voskování, vosky s vysokým obsahem karnauby, aplikaci sklo-keramické ochrany laku až po opravy a barvení kožených interiérů.

 

Důkladné vyčištění a ošetření interiéru

Péče o kožený interiér kvalitní autokosmetikou, aby kůže měla i po vyčištění a ošetření stejný barevný odstín a vlastnosti jako když byla nová. Pomocí extraktoru se odstraní nečistoty, skvrny na textiliích, kobercích a čalounění interiéru. Veškeré plastové, gumové a umělé části jsou vyčištěny a ošetřeny s ohledem na zachování originálního vzhledu a vlastností těchto materiálů. Dřevěné doplňky v interiéru také vyžadují zvláštní péči. Pro dlouhodobou ochranu a jemný lesk jsou vyčištěny a následně ošetřeny speciálním voskem.

Interiér se celý důkladně vyluxuje, štětečky se vyčistí průduchy klimatizace a středový panel. V případě potřeby lze vyčistit i strop vozu. Na závěr se interiér provoní a dezinfikuje.

Na tento program používáme kosmetiku Swissvax nebo Meguiars.

Cena od 4.990 CZK  (podle rozsahu znečištění a velikosti vozidla).

Auto detailing exteriér

Tvrdý vosk

Tento program je ideálně navržen pro nové a zánovní vozy, aby byl exteriér vozu zakonzervován v tom nejlepším stavu a na co nejdelší dobu. Balíček zahrnuje mytí karoserie, rámů dveří, litých kol, ošetření těsnění, odstranění hmyzu, dekontaminace laku, aplikace leštěnky, která je prvním krokem před samotným voskováním karoserie, ruční nanesení laku tvrdým voskem, buď vosk karnaubský nebo syntetický, dle posouzení.

Cena od 3.490 CZK

Detailing renovace:

Balíček zaměřený na odstranění drobných vad a defektů laku, jako jsou hologramy, lehké škrábance a hlubší rýhy, matný lak a jiné poškození, které vznikají každodenním užíváním vozu a jeho nesprávnou údržbou. Jako konzervaci laku po renovaci používáme syntetický nebo karnaubský vosk. Strojní leštění provádíme třemi fázemi leštění elektrickou leštičkou s leštícími kotouči a brusnými pastami.

Cena od 4.990 CZK  (podle velikosti, stavu a stáří vozidla).

Balíček zahrnuje umytí vozidla a důkladnou přípravu karoserie, čištění karoserie a dekontaminaci laku pomocí claye, umytí zádveří a rámů dveří, mytí litých kol, aplikaci polish (první krok před leštěním), leštění karoserie třemi fázemi, zaretušování poškozených částí laku, mytí karoserie po leštění, vysušení a na konec ruční masáž laku voskem jako konzervaci laku.

Detailing Keramika

Balíček zaměřený na aplikaci speciálního nanopovlaku, keramické politury na lak vozidla. Mytí vozidla, důkladné čištění laku, dekontaminaci laku pomocí claye, vysušení karoserie. U starších laků doporučujeme před aplikací nanokosmetiky provést Renovaci laku nebo přeleštění laku. Po té, co je lak vozu důkladně připraven, provedeme aplikaci nanokosmetiky. Používáme nanokosmetiku značky GYEON nebo Gtechniq. Nanopovlak, sklokeramická politura zvyšuje tvrdost laku, což činí lak velmi odolný, proti poškrábání, kyselinám, UV záření, solím, chemikáliím, zvyšuje otěruvzdornost a další. Nanopovlak poskytuje ochranu laku minimálně 1-2 roky, podle počtu aplikovaných vrstev.

Nanokosmetiku lze aplikovat i na skla a kola.

Cena od 9.990 CZK (podle velikosti a stavu vozidla)

Swisswax Exclusive Carnauba pro matné laky

Na matné laky se nesmí používat žádná běžná leštidla, vosky, odstraňovače hmyzu nebo houbičky na hmyz. Na matné laky používáme speciální ošetřující prostředky, aby se zachoval matný vzhled povrchu. Opaque je speciální vosk pro všechny systémy matných laků vč. matných fólií. Obsahuje 40% čistého Carnaubského vosku prvního stupně bělosti, vytváří působivou ochranu před otisky prstů, špínou, skvrn od vody a hmyzu.

Balíček obsahuje: mytí karoserie, mytí litých kol, mytí zádveří a rámů dveří, čištění karoserie speciálními přípravky Swissvax určenými výhradně pro matné laky a ruční masáž laku voskem Swissvax Opaque pro matné laky.

Cena od 5.000 CZK (podle velikosti a stavu vozidla).

topmyticz@gmail.com | +420 777 718 525
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace