Mytí motoru

Mytí motoru v Brne

V minulosti se motory běžně oplachovali, wapkovali a čistili vodou. Důvodem proč se od toho pomalu upouští je hlavně moderní řízení motoru elektronikou. Různé snímače a elektronické prvky na těle motoru jsou choulostivé na vlhkost, natož na přímý silný proud vody. V minulosti bylo všechno regulované mechanicky a o řízení motoru se staral karburátor. Na starších autech jste našli maximálně par snímačů a to bylo všechno. Tehdy se nějaký důraz na to nekladl.

Provádíme mytí motorů a podvozků pomocí profesionálních tlakových strojů.

Pro důkladné odstranění nečistot a rozpuštění mastnoty používáme horkou tlakovou vodu s příměsí kvalitního a ekologicky nezávadného přípravku, která i při své vysoké mycí schopnosti nepoškozuje lak ani jiné části vozu.

K mytí podvozku a spodku motoru využíváme náš zkušený tým pro dosažení dokonalého umytí všech obtížně přístupných míst na podvozku vozu.

Mytí součástí motoru

V některých případech je však potřeba umýt přímo motor, blok nebo třeba špinavou převodovku. Zde je třeba být opatrní. V naší nabídce naleznete kvalitní přípravky, které v sobě obsahují menší množství hydroxidu draselného. Jde opravdu o silný průmyslový přípravek, který se používá ke speciálním operacím jako například vytékání oleje z motoru, demontování motoru nebo třeba jeho mytí v dílně, když se potřebujete skrz vytékající olej dostat k nějaké součástce.

topmyticz@gmail.com | +420 777 718 525
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace